telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Керівництво та виконавчий апарат Сумської обласної ради долучилися до Дня вишиванки

Керівництво та виконавчий апарат Сумської обласної ради долучилися до Дня вишиванки

Сьогодні, 16 травня, в Україні та світі відзначають День вишиванки.
Започаткували це свято 2006-го, в Чернівцях, а тепер заходи відбуваються у кожному селі та місті країни, закордонних посольствах, і навіть на передовій фронту.

Долучилися до Дня вишиванки й керівники та виконавчий апарат Сумської обласної ради.

Хтось одяг етнічне вбрання, вишите своїми рідними або власноруч. Хтось замовляв для себе одяг у дизайнерів з певним орнаментом та елементами модерну. Хтось вибирав вишиванку окремого регіону. Були сорочки у синьо-жовтих кольорах та прикрашені тризубами, сукні з квітами, птахами та різноманітними орнаментами. Одним словом – справжнє свято національної краси!

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав колектив обласної ради, акцентувавши, що вишиванка відіграє важливу роль у культурі та ідентичності українського народу. «Сьогодні, як і багато років тому, вишиванка стала символом національної свободи, гідності та духовною бронею українського народу. Це не просто одяг, а національний символ, що передає історію, культуру та традиції України, а також є нагадуванням про велику красу та багатство української культури», - сказав Віктор Федорченко, побажавши усім добра й миру.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 16 травня 2024, 16:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top