telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського стартував благодійний марафон на підтримку ЗСУ «З Україною в наших серцях»

У коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського стартував благодійний марафон на підтримку ЗСУ «З Україною в наших серцях

15 травня творча родина Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відкрила Переможний сезон 2024 року безстрокового благодійного культурно-мистецького марафону творчих колективів та окремих виконавців на підтримку Захисників і Захисниць України «З Україною в наших серцях». В рамках відкриття численним слухачам свою творчість презентував відділ народних інструментів коледжу та оркестр народних інструментів.

Відповідно до безпекової ситуації, захід був організований в укритті коледжу. Піднесена атмосфера, щира енергетика та багата на музичні подарунки програма згуртувала навколо заходу велику кількість музичних поціновувачів. Укриття коледжу на Садовій зазвучало різнобарв'ям живої музики й стало справжньою музичною платформою.

До присутніх звернулася ініціатор проєкту - директор коледжу, заслужений працівник культури України Надія Гринь, яка окреслила головну мету марафону - допомогти захисникам України та надихнути воїнів на Перемогу, гідно втримати культурно-мистецький фронт!

Концертна програма увібрала виступи оркестру народних інструментів, талановитих студентів та їх найкращих наставників, серед яких: Анна Думчикова, Артем Усенко, Світлана Власенко, Наталія Єрьоменко, Тетяна Литовченко, Дмитро Сіробаба, Людмила Гіга, заслужений артист естрадного мистецтва України Андрій Єрьоменко, Олена Антонець.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 16 травня 2024, 15:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top