telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує прийом на навчання

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує прийом на навчання

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує прийом на навчання до Центру підготовки магістрів публічної служби і професійних суддів Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

За державним замовленням НАДС за заочною формою здобуття освіти приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти майстра (спеціаліста)/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до Приймальної комісії.

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється:

-        на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти бакалавра - за результатами єдиного фахового вступного випробування (один з предметних тестів на вибір вступника) та єдиного вступного іспиту, що проводяться відповідно до чинного законодавства України;

-        на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти магістра - за результатами фахового іспиту з основ економіки та держави і права, вступного іспиту з іноземної мови, що проводяться Університетом, або за результатами єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту, що проводяться відповідно до чинного законодавства України на вибір вступника.

Особи, які відповідають вимогам, визначеним п. 10 Порядку, та які успішно склали вступні випробування, але не пройшли за конкурсом, приймаються на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

До заяви про вступ за державним замовленням НАДС до Університету на навчання додаються:

чотири кольорові фотокартки розміром 3x4 сантиметри; копії документа про вищу освіту та додатка до нього (під час прийняття на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь вищої освіти/рівень вищої освіти, обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа, що здійснюється в установленому порядку); копія трудової книжки (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування; копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі відсутності РНОКПП - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою), засвідчені в установленому порядку або Приймальною комісією Університету.

Документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», та військово-обліковий документ (у військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників - посвідчення про приписку до призовних дільниць) пред’являються особисто.

Також можна надати заяву про вступ через електронну адресу Центру або Приймальної комісії Університету. У разі подання заяви та необхідних документів для вступу до Центру у електронній формі, заява та додані до неї документи надсилаються на електронну адресу Центру ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або Приймальної комісії Університету ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Прийом документів здійснюється з 24 липня 2024 року по 11 серпня 2024 року та вступні випробування в Університеті – з 14 серпня по 16 серпня 2024 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.onua.edu.ua/ua/?view=article&id=6086:op-281-pu&catid=619

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 15 травня 2024, 12:17

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top