telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах триває тижневий спортивний захід «Дні боротьби»

У Сумах триває тижневий спортивний захід «Дні боротьби»

У змаганнях, які проходять у спорткомплексі Сумського державного університету, беруть участь понад 500 спортсменів із Сумщини та Харківщини. Спортсмени показуватимуть свою майстерність у п’яти видах єдиноборств – греплінг, боротьба вільна, дзюдо, самбо, боротьба греко-римська.

Під час відкриття заходу депутат Сумської обласної ради, голова обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова привітала учасників змагань, подякувала організаторам, тренерам, за те, що у такий непростий час проводяться спортивні баталії і це дуже важливо не лише для розвитку дітей та їх здоров’я, а й для патріотичного виховання. Також вона вручила грамоту обласної ради профспілок голові Сумської обласної організації ФСТ «Спартак» Тетяні Павловській за роботу з дітьми і розвиток спорту.

У відкритті змагань взяли участь голова Сумського обласного відділення НОК України, срібна призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, керівники області та міста.

У перший день спортсмени змагалися у греплінгу. На килим вийшли діти 2015-2016 року народження та дорослі. Молодші спортсмени переживали цілу гаму емоцій: були схвильовані перед поєдинком, радісними від перемоги, розчарованими від поразки, або захопленими від процесу змагань. Дорослі спортсмени після навчально-тренувальних зборів мали можливість удосконалити свої спортивні навички в змагальних сутичках.

По завершенні «Днів боротьби» переможці у своїх видах, які досягнуть певних балів, отримають посвідчення кандидатів у майстри спорту.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2024, 16:06

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top