telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Спеціалісти Сумської обласної клінічної лікарні здійснюють виїзні прийоми в населені пункти Сумщини

Спеціалісти Сумської обласної клінічної лікарні здійснюють виїзні прийоми в населені пункти Сумщини

Сучасна медицина стає все більш доступною та зручною завдяки ініціативам, спрямованим на поліпшення системи медичного обслуговування. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в смт Терни, Недригайлівського району радує мешканців регіону новою ініціативою - виїзним прийомом обласних спеціалістів.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини пропонує місцевим жителям консультації та обстеження від кваліфікованих лікарів-експертів у різних галузях медицини. Серед них - гінеколог, кардіолог, невролог, офтальмолог та ендокринолог.

Одним із головних завдань цієї ініціативи є забезпечення доступності та зручності медичних послуг для мешканців області.

Пацієнти тепер можуть отримати кваліфіковану допомогу прямо у своєму рідному населеному пункті. Гінекологічні консультації, діагностика та лікування різноманітних захворювань, а також планування вагітності.

 

Кардіологічні обстеження та консультації стають доступними для тих, хто потребує профілактики та лікування серцевих захворювань.

Неврологічний виїзний прийом допоможе виявити та лікувати захворювання центральної та периферичної нервової системи.

Офтальмологічні консультації та діагностика ока допоможуть вчасно виявляти та лікувати захворювання зорового апарату.

Ендокринологічний виїзд принесе підтримку пацієнтам з захворюваннями ендокринної системи, таким як діабет, захворювання щитовидної залози та інші.

Загалом, ця ініціатива спрямована на поліпшення медичного обслуговування та забезпечення населення якісною та доступною медичною допомогою.

Виїзний прийом обласних спеціалістів стає кроком до здоровішого та більш безпечного майбутнього для всіх мешканців регіону.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 травня 2024, 11:56

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top