telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина долучилася до відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Сумщина долучилася до відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Це свято в Україні відзначається вперше. Минулого року Верховна Рада законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

Вшанувати кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації міст і сіл, дітей війни, примусових робітників, прийшли сьогодні керівники області, міста, військові, громадськість.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зауважив, що цей день став нагадуванням про страшні злочини проти людяності та жахи війни, і сьогодні весь світ має згуртуватися, аби захистити глобальну безпеку. 

«Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають не лише свої кордони, а й безпеку Європи. В умовах агресії, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру – перемогти загарбника. Ми боремося за свою землю, за свою країну, за свій суверенітет. Тож ми обов’язково переможемо. Але завжди пам’ятатимемо, якою ціною. Слава Україні! Героям Слава!», - наголосив Віктор Федорченко.

Усі присутні поклали квіти до монументу «Батьківщина-мати», солдатам Народного війська польського та Монументу «Героям Сумщини». Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 травня 2024, 11:03

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top