telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Писанковий сад Сумщини презентовано на Всеукраїнському фестивалі

Писанковий сад Сумщини презентовано на Всеукраїнському фестивалі

30 квітня у Києві за організації Міністерства культури та інформаційної політики у співпраці з ГО «Інститут культури України» відбувся Всеукраїнський фестиваль «Українська писанка: традиції та мистецтво», що об’єднав майстрів із різних регіонів України.

Під час фестивалю було представлена багато унікальних майстер-класів з писанкарства, де 530 учасників протягом 5 годин виготовили понад 800 писанок. Таким чином було зафіксовано новий Рекорд з наймасовішого розпису писанок. Створені писанки передадуть захисникам та захисницям на фронт за допомоги Міжнародного штабу допомоги українцям.

Сумщину на фестивалі представила фахівчиня Комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Людмила Ковтун, яка презентувала унікальні зразки орнаменталістики писанкарства нашої області в сучасній креативній інтерпретації і тематичне видання Центру культури для дітей «Писанковий сад Сумщини»

Т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв вручив майстрам подяки за їхній вагомий внесок у розвиток традицій писанкового розпису в Україні.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top