telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Сумщині з робочою поїздкою перебував Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

На Сумщині з робочою поїздкою перебував Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

На Сумщині планують створювати медичні центри громад. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, перебуваючи з робочим візитом на Сумщині.

Разом з народним депутатом України Максимом Гузенком, керівниками Сумщини, обласними депутатами Віктор Ляшко відвідав медзаклади у віддалених регіонах Сумщини. Учасники поїздки детально ознайомились з питаннями доступу людей до програми «Доступні ліки», реалістичністю дотримання нормативів доїзду бригад екстреної медичної допомоги, роботою лікарні, яка не потрапила до спроможної мережі.

У КНП «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги», який відвідав Віктор Ляшко, надають якісну первинну медичну допомогу пацієнтам. Також заклад законтрактований з НСЗУ на надання послуг з базової психологічної підтримки. Загалом на Сумщині відповідний контракт мають 42 медзаклади. 333 сімейних лікарів області допомагають пацієнтам, які відчувають погіршення ментального стану.

«Попри складні воєнні умови, в Липоводолинській громаді працюють над оновленням матеріально-технічної бази медзакладів, проводять ремонтні роботи, благоустрій. Йдеться як про центр первинної меддопомоги, так і про місцеву лікарню, де надається спеціалізована медична допомога», - зауважив міністр.

Віктор Ляшко наголосив, що була обговорена нова ініціатива Міністерства охорони здоров’я України щодо створення нового виду медзакладів в спроможній мережі – медичний центр громади, де буде поєднано надання первинної медичної допомоги з найбільш поширеними послугами амбулаторного пакета програми медичних гарантій.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2024, 14:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top