telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Дотримання прав людини: На Сумщині репрезентують інформаційні стенди

Дотримання прав людини: На Сумщині репрезентують інформаційні стенди

Відбулася зустріч керівництва Сумської обласної ради з представником уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Тетяною Мироненко.

Вона розповіла, що наразі в усіх територіальних громадах триває кампанія з розповсюдження інформаційних стендів щодо дотримання прав людини. Усе для того, щоб люди в регіонах знали, куди звертатися за захистом їхніх прав.

«Команди уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зараз працюють в кожній області. Це той своєрідний місток, який дозволяє виявити певні проблеми щодо дотримання прав людини і допомогти ці проблеми подолати», - зазначила Тетяна Мироненко.

Вона розповіла, що інформаційні стенди – це  абсолютно новий підхід у роботі. Тут є всі контакти, багато важливої інформації. Тож один стенд Тетяна Мироненко передала до обласної ради, аби ті громадяни, що звертаються за допомогою до органів місцевого самоврядування, володіли інформацією в області своїх прав. Принагідно представниця уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області подякувала голові обласної ради Віктору Федорченку за підтримку і висловила сподівання, що співпраця в цьому напрямку буде плідною і торкнеться, без винятку, кожної громади Сумщини.

«Наше завдання – не когось покарати, а працювати спільно з громадами, щоб захищати права людини!», - резюмувала Тетяна Мироненко.

Віктор Федорченко акцентував на важливості порушеного питання, оскільки нині багато людей страждає через збройну агресію. «В області багато територій, що знаходяться під постійними обстрілами і люди вимушені покидати свої домівки. Багато перебуває на Сумщині внутрішньо переміщених осіб як з нашого регіону, так і з інших областей. Є питання щодо повернення наших громадян з росії, полонених тощо. Тож інформаційна кампанія, яку проводить Уповноважений Верховної Ради України з прав людини і регіональні представництва – вкрай важлива», підкреслив Віктор Федорченко і пообіцяв підтримку. 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 квітня 2024, 15:31

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top