telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представив глядачам Сумщини премʼєру вистави «ХАОС»

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представив глядачам Сумщини премʼєру вистави «ХАОС»

Привітали колектив театру з прем'єрою голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, начальник Сумської ОВА Володимир Артюх, начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, перший заступник Львівської ОВА Андрій Годик, в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Після того, як Луганський театр у Сєвєродонецьку був знищений ворогом, у нас в Сумах під одним дахом співіснують два театри - Сумський та Луганський, - зазначив Віктор Федорченко. - Звичайно, ми радіємо, що мешканці Сумщини мають можливість відвідувати вистави Луганського театру, але я знаю, що найбільша мрія наших друзів - повернутися додому, тож я бажаю луганчанам якнайшвидше повернутися до звільненого українського Луганська». 

 «Надзвичайно приємно, що на головній сцені Сумщини виступає найпотужніший театр Луганщини, – зазначив Володимир Артюх. –  Ми фактично відчуваємо, Луганський та Сумський театри – це єдина трупа, єдиний колектив, який працює для нас – для українців, працює в непростих умовах. Дякуючи Збройним Силам, які захищають нас, театральне життя в області триває і люди мають можливість на декілька годин поринути у світ мистецтва, відволіктись від тривожних думок».

Привітав свій рідний театр і начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, а також подякував Сумщині за те, що прихистили театр, за підтримку колективу.

«Театр розпочинається із людей. Це засвідчив Луганський театр, коли у 2014 році із захопленого Луганська перемістився в Сєвєродонецьк, а в 2022 році, після знищення росіянами будівлі театру в Сєвєродонецьку, колектив не здався і відновив свою діяльність в Сумах – розповів він. – Я дякую театру і всім акторам, що ви маєте мужність нести цей дух до людей і показувати, що українці – незламні».

Колектив Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру отримав почесні грамоти та подяки відголови Сумської обласної ради та начальника Сумської обласної військової адміністрації, а глядачі – отримали естетичну насолоду від комедійної вистави «Хаос» у виконанні акторів цього театру.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 09 квітня 2024, 08:26

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top