telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося пленарне засідання 19-ї сесії Сумської обласної ради восьмого скликання

 

У пленарному засіданні сесії взяли участь понад 40 депутатів. Перед початком сесії обласні обранці вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні росії проти України.

Далі депутати перейшли до порядку денного. Серед більш як 20-ти питань – звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 2023 рік, план роботи Сумської обласної ради на 2024 рік, звіт про виконання плану роботи обласної ради на 2023 рік, реорганізація закладів професійної (професійно-технічної) освіти, звіт голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2023 році, майнові та кадрові питання.

Обласні обранці погодили дострокове припинення повноважень депутата обласної ради - Юлії Подрєз від ПП «За майбутнє». Проголосували за звернення до Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського та Міністра оборони України Рустама Умерова щодо посилення обороноздатності та захисту Сумщини.

У зверненні йдеться, що останнім часом Сумщина стала чи не найгарячішою точкою на мапі бойових дій в Україні, не дивлячись на те, що безпосередніх дій в регіоні не ведеться. Але ворог безжально щодня бомбардує прикордонні громади, вбиваючи мирних людей і все живе, знищуючи цивільну інфраструктуру та руйнуючи населені пункти в цілому. Лише цього року внаслідок обстрілів з території росії на Сумщині загинуло 35 осіб, 79  були поранені, з них 7 – діти. Останніми тижнями на території області налічувалося до 600 вибухів за добу. Наразі триває евакуація з прикордонних громад, але площа обстрілів постійно збільшується, як і дальність влучання керованих авіабомб.

Тож депутати Сумської обласної ради просять керівництво ЗСУ та Міністерства оборони України об’єднати всі зусилля із залученням наших міжнародних країн-партнерів, благодійних фондів та організацій заради того, щоб знайти механізми та способи розв’язання питання підсилення обороноздатності та захисту Сумщини засобами протиповітряної і протиракетної оборони, убезпечити життя та здоров’я жителів Сумщини, не допустити знищення населених пунктів області.

По закінченні пленарного засідання, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував депутатам за плідну роботу та якісну підготовку до сесії.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 березня 2024, 16:07

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top