telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Директор обласного медичного центру інфекційних хвороб та дерматології Юрій Будніков отримав відзнаку Сумської обласної ради

 

Відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав директор КНП Сумської обласної ради «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» Юрій Будніков.

Нагороду за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок в організацію висококваліфікованої медичної допомоги та з нагоди 60-річного ювілею вручили Юрію В’ячеславовичу голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та його перший заступник Вадим Лисий.

Вони подякували ювіляру за роботу та побажали здоров’я, миру і всіляких гараздів.

«Я дякую Вам, Юрію В’ячеславовичу, що очолюваний Вами заклад взяв на себе тяжку ношу під час пандемії. Згодом, з перших днів повномасштабного вторгнення, Ви не покидали область і до сьогодні керуєте лікарнею. Ви піклуєтеся про здоров’я людей та колектив лікарні, приймаєте виклики воєнного часу, не зупиняєтеся перед складнощами. Під Вашим керівництвом працює потужний колектив. Пишаюся кожним із вас. Знаю, що ваша праця – складна та відповідальна, але ви гідно виконуєте найважливішу місію – збереження життя наших громадян», - звернувся до директора закладу та колективу голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Юрій Будніков подякував голові обласної ради, його першому заступнику та всьому депутатському корпусу за довіру.

«Будь-яка особиста нагорода керівника – це визнання роботи всього колективу. Я пишаюся своїми колегами, бо завдяки нашому колективу ми маємо імідж одного з кращих медичних закладів області. Наші пацієнти довіряють нам. Вони знають, що тут нададуть допомогу і їх здоров’я покращиться. Пишаюся тим, що я працюю в колективі обласного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького, пишаюся, тим, що я працюю на Сумщині!», - зазначив ювіляр.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 27 березня 2024, 13:35

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top