telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко вручив відзнаки Сумської обласної ради жінкам-військовим

Службу в армії зазвичай вважали чоловічою справою, та останні події сьогодення довели зворотнє. Сьогодні суспільство з великою шаною ставиться до жінок-військових, які нарівні з чоловіками захищають країну.

Слова подяки говорив захисницям і голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він у День свята весни вручив їм відзнаки облради і подякував за їх внесок у нашу спільну перемогу.

«Ви є прикладом для багатьох українців. Кожна на своєму місці робить дуже важливу справу: хтось займається волонтерською діяльністю, хтось виконує важливу місію в штабах, а хтось і тримає в руках зброю. Хочу подякувати вам за вашу силу духу, упевненість. Кожна з вас – Герой України!», - сказав Віктор Федорченко і побажав жінкам миру, здоров’я, перемоги й всіляких гараздів.

Нагороджені говорили про те, що їм приємно відчувати те, що їх цінують. Це – мотивація, підйом духу, відчуття особистої значущості.

Почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення боєздатності військової частини, у забезпечення боєздатності добровольчих формувань Сумської територіальної оборони та з нагоди Міжнародного свята весни отримали Світлана Низова, Наталія Баглик. Почесні грамоти Сумської обласної ради вручено Світлані Федченко, Олені Бондаренко, Світлані Івановій.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 11 березня 2024, 13:55

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top