telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати Сумської обласної ради зустрілися з колективом ДЮСШ «Футбольний центр «Барса»

У Сумській обласній ДЮСШ «Футбольний центр «Барса» відбулася зустріч керівництва обласної ради, очільників фракцій і груп, депутатів з колективом закладу.

Минулої осені обговорювалася проблема заміни штучного покриття одного з полів. Воно було зроблено ще у 2012 році, має розмір 60 м на 40 м і наразі є абсолютно непридатним для гри. Оскільки на «Барсі» майже стовідсотково тренуються діти з обласного центру, то фінансову допомогу на відновлення поля обіцяв тоді надати міський голова Сум Олександр Лисенко. Також певна сума мала надійти і з обласного бюджету. Коли гроші були виділені, поле через погодні умови вже не можливо було відремонтувати. Тож проблема з його відновленням перейшла на рік поточний.

Віктор Федорченко зазначив, що це питання з порядку денного не знімається, оскільки в школі займається понад 800 дітей. «Наразі для малечі мають бути створені гідні умови, аби вони мали змогу не лише займатися спортом, а й таким чином відволіктися від війни», - наголосив голова обласної ради.

Також цього дня депутати разом з колективом посадили у закладі 35 ялинок, які надав ОКАП «Сумиоблагроліс».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 05 березня 2024, 15:47

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top