telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Доктор технічних наук, доцент, академік АІН України Владислав Зубко отримав Грамоту Сумської обласної ради

Відзнаку Сумської обласної ради виконуючому обов’язки декана інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету вручив голова обласного депутатського корпусу Віктор Федорченко.

Грамоту Владислав Зубко отримав за вагомий особистий внесок в освітню та наукову сфери життєдіяльності держави, визначну громадську діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян.

Науковець поспілкувався з головою обласної ради Віктором Федорченком та депутатом Віталієм Зеленським. Вони обговорили освітній процес, розвиток міжнародного співробітництва, сучасний стан розвитку науки, що постав перед вченими після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну тощо.

Віктор Федорченко подякував в.о. декана інженерно-технологічного факультету і в його особі всьому колективу СНАУ за те, що вони в складних умовах продовжують навчати студентів і готувати фахових спеціалістів.

Владислав Зубко, своєю чергою, подякував за відзначення його праці та пообіцяв, що університет і надалі готуватиме висококваліфіковані кадри та покращуватиме аграрну політику області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2024, 10:50

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top