telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Віктор Федорченко: Ми шукаємо всі можливі шляхи для впровадження енергоефективних проєктів

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко неодноразово наголошував на важливості енергоефективності та енергозабезпечення обласних комунальних закладів, особливо в умовах воєнного стану. Пошук незалежних джерел електроенергії для закладів – одне з пріоритетних питань у роботі депутатського корпусу.

У багатьох установах, підприємствах та закладах встановлені твердопаливні котли, майже всі забезпечені генераторами. А зараз від управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації закладам охорони здоров’я комунальної власності були передані блочно-модульні котельні. Тож загальні питання щодо прийняття їх до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, алгоритм встановлення відповідно до чинного законодавства, недопущення помилок при прийнятті проєктних рішень та складанні кошторисів обговорили на нараді при голові Сумської обласної ради. На ній були присутні керівники обласної ради, депутати, очільники профільних управлінь обласної військової адміністрації та керівники комунальних закладів обласної ради.

Віктор Федорченко наголосив, що енергоефективні рішення у комунальних закладах – крок до заощадження й енергоавтономності. «Ми маємо працювати за принципом «проблема – проєкт – результат», - зазначив голова обласної ради. - Велике енергоспоживання у комунальній сфері актуальне для наших закладів. А в сьогоднішніх умовах цю проблему розглядають ще й з безпекової думки. Тому ми шукаємо всі можливі шляхи для впровадження енергоефективних проєктів, які можуть бути реалізовані в максимально короткі строки та з мінімальними затратами».

Присутні обговорили проблеми, профільні спеціалісти обласної ради надали керівникам підприємств методичну допомогу, роз’яснення та консультації, зведену інформацію про загальний алгоритм отримання дозвільної документації, порядок проєктування об’єктів будівництва, затвердження проєктної документації, критерії вибору генпроєктувальника та особливості укладення договорів на виконання проєктних робіт, аби вони мали можливість прискорити цей процес.

Заступник голови обласної ради Микита Баня зазначив, що триває постійна планомірна робота з формування енергозабезпечення підприємств. Він надав загальну інформацію про ситуацію з розподілом блочно-модульних котелень між закладами охорони здоров’я. Наголосив на відповідальності керівників щодо необхідності перевірки та формувати коректного завдання на проєктування відповідно до вимог чинного законодавства.

У підсумку було вирішено доручити керівникам комунальних підприємств охорони здоров’я, які визначені для розподілу блочно-модульних котелень, провести роботу щодо визначення вартості робіт на розроблення проєктно-кошторисної документації та будівельних робіт з монтажу котелень, надати відповідну інформацію до Сумської обласної ради й управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top