telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Для дітей з Кролевеччини провели цікаву програму в обласному театрі для дітей та юнацтва

З 15 грудня до 15 січня в Сумському обласному академічному театрі для дітей та юнацтва тривав різдвяно-новорічний марафон. За цей період колектив театру показав 131 виставу і низку тематичних програм, які переглянуло майже 9 тисяч глядачів. З них, понад 3 тисячі, це – діти військовослужбовців, з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з обмеженими можливостями, діти-сироти.

Утім, через масовий обстріл територій не відбувся візит до театру малечі Кролевеччини, який був запланований на 29 грудня. Тож довгоочікувані гості прибули до театру вже у лютому. Організував цей приїзд депутат обласної ради, директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», заслужений лікар України Володимир Горох. До речі, це не перша його благодійна акція для малечі Сумщини.

Як і було заплановано, зустрічав глядачів казковий персонаж Оле Лукоє та інші, з якими діти чудово поспілкувались та зробили світлини на згадку. А відкрив це яскраве свято керівник театру – заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін.

Програма була досить насиченою: малеча потрапила на цікаву театральну екскурсію та розважальну програму, яку провела керівник літературно-драматургічної частини Тетяна Свелеба. Юні прихильники театрального мистецтва з задоволенням відвідали найпотаємніші куточки театру, познайомились з цікавим реквізитом та першою лялькою театру, поспілкувались з казковими персонажами, переглянули виставку з запасників Сумського обласного художнього музею, яка працює в театрі та ін.

А потім завітали безпосередньо на різдвяно-новорічне дійство: інтермедію зі святим Миколаєм та інтерактивно-фантастичну казку за п’єсою сучасної української драматургині Неди Неждани «Зоряна мандрівка» (постановка головної режисерки театру Ганни Кобець).

Звичайно, що насичений цікавими подіями театральний відпочинок подарував дітям незабутні позитивні враження, тож завершилось свято під бурхливі оплески юних глядачів!

Колектив театру зараз плідно працює над новими яскравими постановками та проєктами як для дітей, так і для дорослих.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top