telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині визначили переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

Від депутатського корпусу Сумської обласної ради переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» привітав заступник голови обласної ради Костянтин Товстуха.

«Кожного року учителі з усіх регіонів Сумщини підтверджують те, що випадкових людей у цій професії не буває, - наголосив Костянтин Товстуха. - Зробивши свій вибір освоїти педагогічну професію, людина стає незвичайною та неординарною особистістю. Вона навчає, віддає дітям частинку свого серця і душі. А проводячи такі заходи, ми підтверджуємо, що, не дивлячись на воєнний стан, школа живе, працює й виховує патріотів своєї держави. Я бажаю бути вам успішними у цій почесній справі, завжди навчатися новому, передавати свої знання та мудрість підростаючому поколінню і не зупинятися на досягнутому».

«Місія освітян заслуговує на вдячність і пошану, адже ви надихаєте і мотивуєте дітей до розвитку, вселяєте віру в майбутнє. Важко переоцінити вашу роботу і внесок у формування освіченої української нації та силу і вагу освітнього фронту у протистоянні ворожій агресії. Бажаю подальших успіхів, професійних перемог та гідно представити Сумщину на всеукраїнському рівні», – зазначив під час урочистостей голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

У поточному році конкурс проводився у 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Географія», «Фізика», «Образотворче мистецтво. До участі зареєструвалося 106 учителів закладів загальної середньої освіти з 34 територіальних громад Сумщини. У фіналі першого туру змагалися 18 педагогів.

За результатами конкурсу переможцями першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» стали:

- номінація «Українська мова та література» – учитель української мови Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Ганна Войтенко;

- номінація «Географія» – учитель географії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Наталія Сошка;

- номінація «Фізика» – учитель фізики Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ольга Резник;

- номінація «Образотворче мистецтво» – учитель образотворчого мистецтва Великочернеччинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Інна Корощенко.

Переможці представлять освітян Сумщини у всеукраїнському турі конкурсу.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top