telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Сумської обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком прийому, сьогодні, 6 лютого, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань. На заході також був присутній і заступник голови обласної ради Костянтин Товстуха. До очільника депутатського корпусу звернулися двоє громадян. Один із них – постраждалий внаслідок удару крилатою ракетою, яка влучила у приватний будинок 8 вересня 2023 року. Дружина постраждалого від отриманих травм померла в лікарні, а будинок був повністю зруйнований.

Зараз чоловік власноруч відбудовує своє житло, але самотужки це для нього дуже складно. Тож він звертається до всіх, хто може допомогти. З проханням надати будівельні матеріали, постраждалий звернувся і до Віктора Федорченка. Голова обласної ради пообіцяв відпрацювати це питання та допомогти чоловіку, що втратив житло.

Ще одна жінка порушила кадрові питання в одному з комунальних закладів Сумської обласної ради. У даному випадку проблему розглянуть відповідні фахівці і після цього жительці Сум нададуть вичерпну відповідь.

Нагадаємо, відповідно до графіка роботи, прийом громадян з особистих питань головою обласної ради здійснюється кожного першого вівторка місяця о 10 годині.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 06 лютого 2024, 14:37

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top