telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вже влітку у Сумському обласному онкологічному центрі планують встановити ще один лінійний прискорювач

Про це заявив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко під час свого робочого візиту до онкоцентру. Він зустрівся з проєктантами, підрядниками, будівельниками і керівником закладу.

Наразі тут тривають будівельні роботи приміщень, де розташовуватиметься лінійний прискорювач і в майбутньому – МРТ. Лінійний прискорювач «Elekta Harmony» придбано на замовлення Міністерства охорони здоров’я за державний кошт. До цього в закладі, за словами директора онкоцентру Володимира Шевченка, було два старих гамма-апарата і лінійний прискорювач. Зараз один із гамма-апаратів замінюється на сучасний високотехнологічний лінійний прискорювач, який дозволить пролікувати ще більше людей.

Будівлі під новітнє обладнання готові десь відсотків на 80. Роботи обіцяють завершити до кінця квітня. Далі – термін на монтаж обладнання. Голова обласної ради ходом робіт задоволений. Говорить: «Ми дійсно були вражені рівнем кваліфікації персоналу диспансеру, їх бажанням придбати сучасне обладнання та забезпечити якомога краще лікування хворим. Тож доклали всіх зусиль, аби провести повну реконструкцію закладу. Не дивлячись на воєнний стан роботи продовжуються. Це відзначив і Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. До літа завершиться будівництво приміщень під лінійний прискорювач, МРТ, завершиться ремонт адмінбудівлі і буде побудована електропідстанція. Я певен, що вже через декілька місяців можна буде з упевненістю говорити, що наш онкологічний центр – сучасний комплекс з новітнім обладнанням. Влітку розпочнемо благоустрій території. Там вже прокладені мережі, каналізація, є огорожа».

Голова обласної ради відвідав онкоцентр не випадково. 4 лютого був Всесвітній день боротьби з раком. І наразі триває тиждень боротьби з онкологічними захворюваннями. Як повідомив Володимир Шевченко, у Сумській області захворюваність на рак складає 389 випадків на сто тисяч населення. За 2023 рік стаціонарно у закладі проліковано понад 13 тисяч хворих. 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top