telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У міжнародному рейтингу WEBOMETRICS КЗ СОІППО на другому місці серед закладів вищої освіти Сумщини

Рейтинги об’єктивно та достовірно відображають показники якості освітніх послуг, а також формують єдиний міжнародний орієнтир здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників, стейкхолдерів та громадськості на високоякісну вищу освіту.

Комунальний заклад СОР Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти займає 57 місце у рейтингу Webometrics серед 299 закладів вищої освіти України (станом на січень 2024 року).

Таким чином, сьомий рік поспіль Інститут займає друге місце після Сумського державного університету серед закладів вищої освіти Сумщини. Інститут зміцнив свої позиції порівняно з минулим роком. У 2023 році Інститут посідав 66 місце у рейтингу Webometrics серед 300 закладів вищої освіти України.

Входження Інституту до ТОП-100 закладів вищої освіти України свідчить про доступність та відкритість ресурсів, активну внутрішню та зовнішню політику, високий науковий потенціал, активність і результативність у провадженні освітньої, науково-дослідної та організаційно-методичної діяльності.

Webometrics Ranking of World’s Universities (вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг складає та публікує двічі на рік (у січні та липні) лабораторія кіберметрики (Cybermetrics Lab) Національної дослідницької ради Іспанії (National Research Council, CSIC), яка діє при Міністерстві освіти Іспанії. 

Результати досліджень Webometrics у 2024 році охопили більше 30 тисяч закладів вищої освіти із усього світу. Методика вимірювання Webometrics постійно змінюється, проте в основу покладено аналіз однакових складових, а саме: зовнішніх посилань на сайт, розміру сайту (кількості сторінок та публікацій, медіаматеріалів тощо) та наукових публікацій, що є доступними онлайн. Ці складові отримуються з різних пошукових систем.

Із повною версією рейтингу Webometrics можна ознайомитися за посиланням: 

https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top