telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Героїчні професії війни. Укрпошта завжди поруч з вами»: У Сумах погасили поштову марку

2 лютого «Укрпошта» відзначає 30 річницю з дня заснування. З цієї нагоди у Сумах, як і по всій Україні, відбулася церемонія спецпогашення поштового блоку «Героїчні професії війни. Укрпошта завжди поруч з вами».

Блок складається з двох марок: «Укрпошта доставляє» та «ЗСУ перемагають». На них зображено пересувне поштове відділення Укрпошти, яке приїхало у населений пункт відразу після його звільнення Збройними Силами України.

Раніше «Укрпошта» презентувала блоки марок на честь залізничників та працівників критичної інфраструктури (дорожників, зв’язківців, енергетиків, водопостачальників, газовиків).

«Нинішня марка присвячена роботі поштовиків в умовах війни, які працюють на прифронтових територіях і докладають зусилля для того, щоб вчасно доставити людям пенсії та соціальні допомоги, листи та посилки. На марці зображене одне з авто компанії – пересувне поштове відділення, яке надає послуги людям у найвіддаленіших куточках України», - зазначив під час заходу очільник Сумської філії «Укрпошти» Вячеслав Маринич.

«Працівники пошти в умовах війни – це дійсно люди героїчної професії. Попри обстріли поштовики надають послуги зв’язку, фінансові послуги, довозять продукти та товари повсякденного побуту у села, куди не їде транспорт і люди відірвані від світу. Ми дякуємо усім працівникам галузі і пишаємося вами. Усі разом працюємо задля Перемоги!», - звернувся до присутніх заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Тираж поштового блоку «Укрпошта завжди поруч з вами» складається з 200 тисяч примірників, з яких 6100 – неперфорованих з наддруком «Укрпошта 30 років». Тираж конверта «Перший день» становить 40 000 примірників, картки – 96 000. Придбати поштовий блок можна від сьогодні, 2 лютого, у всіх відділеннях Укрпошти. Вартість – 60 грн. 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 лютого 2024, 16:10

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top