telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Команда БФ «Разом для України» передала у лікарні Сум та області обладнання майже на 4 млн грн

У Сумах відбувся круглий стіл «Заклади охорони здоров’я на Сумщині під час війни та залучення благодійної допомоги». В рамках заходу команда БФ «Разом для України» презентувала власну програму підтримки системи охорони здоров’я України «RAZOM Health», а також поділилася результатами допомоги медичним закладам області.

Присутні на круглому столі керівники Сумщини, депутати, представники медичних закладів та волонтери обговорили нагальні питання медичної сфери області, перспективи розвитку закладів.

Цього ж дня команда благодійного фонду передала у лікарні Сум та області обладнання майже на 4 млн грн, серед якого: інкубатор для новонароджених, наркозний дихальний апарат, апарат ШВЛ, апарат УЗД, апарат для гемодіалізу, монітор кисню та інше.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував благодійникам за допомогу і зазначив, що зараз, під час війни, ми всі повинні згуртуватися заради нашої перемоги. «Спасибі нашим волонтерам за небайдужість, за турботу про військових та медичні заклади. Обладнання, яке вони надають нашим лікарням, вкрай необхідне і для наших установ це чудова підмога», - наголосив Віктор Федорченко.

Він вручив відзнаки обласної ради БО «Благодійний фонд «Разом для України» та волонтерам Олені Тєряєвій, Матвію Суслову й Андрію Сідлецькому за всебічну волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у забезпечення та комплектування підрозділів ЗСУ.

Від початку повномасштабного вторгнення БФ «Разом для України», який засновано найбільшим американсько-українським фондом «RAZOM», вдалося зібрати понад $100 000 000 допомоги для України. Фонд має більш як 200 тисяч індивідуальних донорів у США, надає потужну підтримку Україні і має важливу характерну рису – команда фонду доставляє допомогу захисникам, лікарням та іншим структурам безпосередньо на лінію фронту чи прифронтові регіони із рук в руки.

Фонд забезпечив військових понад 130 тисяч тактичних аптечок, понад 3 тисячі рюкзаків бойового медика, понад 200 пікапів для евакуації,  понад 2 тисячі дронів, понад 20 тисяч рацій, генераторів та інших важливих для перемоги речей. Волонтери фонду здійснили більш як 4500 доставок на передову, забезпечили 740 військових частин та надали допомогу в рамках програми RAZOM Heroes на загальну суму близько $45 млн.

В рамках допомоги військовим частинам Сумщини лише минулоріч БФ «Разом для України» було доставлено товарів на суму 44,7 млн грн, а в заклади охорони здоров'я області апаратури, медикаментів та розхідників – на 23,9 млн грн.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 25 січня 2024, 14:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top