telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Студентка Конотопського фахового медичного коледжу здобула бронзу на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх

Студентка КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» завоювала бронзову медаль у спринті на 6 км на зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея).

Вона поступилася лише двом суперницям – срібній призерці Елі Север зі Словаччини та чемпіонці Карлотті Гаутеро з Італії.

Бронза, яку здобула в боротьбі Поліна Пуцко, стала другою в історії України нагородою в біатлоні на зимових Юнацьких Олімпійських іграх після золота Христини Дмитренко в перегонах переслідування в Ліллегаммері-2016, повідомили в НОК.

Директор коледжу Анатолій Косар зазначив, що весь педагогічний і студентський колективи переживали за спортсменку. «Ми від щирого серця вітаємо Поліну Пуцко з такою серйозною нагородою, за якою стоїть важка багатолітня праця. Бажаємо, щоб кожне її досягнення та перемога наближали Поліну до заповітної мрії, а особисте життя було сповнене добрих емоцій і щирих почуттів. Високих результатів і красивих перемог!»

IV зимова Юнацька Олімпіада в Південній Кореї відбувається з 19 січня по 1 лютого 2024 року. Україну представляє 44 спортсмени у 12 спортивних дисциплінах.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 23 січня 2024, 14:23

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top