telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Студентка Конотопського фахового медичного коледжу здобула бронзу на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх

Студентка КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» завоювала бронзову медаль у спринті на 6 км на зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея).

Вона поступилася лише двом суперницям – срібній призерці Елі Север зі Словаччини та чемпіонці Карлотті Гаутеро з Італії.

Бронза, яку здобула в боротьбі Поліна Пуцко, стала другою в історії України нагородою в біатлоні на зимових Юнацьких Олімпійських іграх після золота Христини Дмитренко в перегонах переслідування в Ліллегаммері-2016, повідомили в НОК.

Директор коледжу Анатолій Косар зазначив, що весь педагогічний і студентський колективи переживали за спортсменку. «Ми від щирого серця вітаємо Поліну Пуцко з такою серйозною нагородою, за якою стоїть важка багатолітня праця. Бажаємо, щоб кожне її досягнення та перемога наближали Поліну до заповітної мрії, а особисте життя було сповнене добрих емоцій і щирих почуттів. Високих результатів і красивих перемог!»

IV зимова Юнацька Олімпіада в Південній Кореї відбувається з 19 січня по 1 лютого 2024 року. Україну представляє 44 спортсмени у 12 спортивних дисциплінах.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 23 січня 2024, 14:23

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top