telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Суми: Північний форпост»: З нагоди Дня Соборності України в Сумах відбулося спецпогашення марки

З нагоди Дня Соборності України в Сумах відбулося урочисте погашення марки «Суми. Північний форпост». Вона виготовлена за ініціативи Сумської міської ради як сувенірна продукція. Її автором є Юрій Хижняк.

Це вже друга власна марка Сум. Перша, «Суми – вільні, сумчани – нескорені», була погашена у 2022 році до Дня міста і стала своєрідним символом стійкості сумчан.

Під час спецпогашення марки «Суми. Північний форпост», присутні говорили про те, що сумчани продемонстрували країні та всьому світу єдність і взаємопідтримку у лютому 2022 року. Вже майже два роки кривавої війни вони продовжують бути вільними і незламними. Акцентували, що нашому поколінню випала доля відстояти Соборну Україну і зберегти її у загальновизнаних міжнародних межах.

«Є символічним, що спецпогашення марки проходить саме у День Соборності України, - зазначив під час заходу заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня. - Сумщина вкотре доказала, що дійсно є північним форпостом України. Жителі області, об’єднавшись, змогли дати відсіч ворогу у лютому-березні 2022 року і сьогодні Суми та інші населені пункти прикордоння демонструють всій Україні, як живуть у прифронтовій зоні. Ми – об’єднані і єдині! За це дякуємо і Збройним Силам України, і всім жителям Сумщини, які працюють заради нашої спільної Перемоги. З Днем  Соборності України!»

Директор Сумської філії «Укрпошти» Вячеслав Маринич подякував за ініціативу виготовлення марки міській владі обласного центру.

Марку «Суми. Північний форпост» можна придбати у відділеннях АТ «Укрпошта» під замовлення.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 22 січня 2024, 15:05

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top