telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Добро та турбота, які дарують світло: Сумський обласний центр реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю отримав потужний генератор

18 січня КУ СОР – Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю отримав надзвичайно цінний подарунок від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Це – потужний генератор Caterpiller Diesel generator 20 KVA, максимальною потужністю 22 кВА /17 кВт та вагою 719 кг.

Генератор стане добрим помічником для вихованців Центру, їхніх батьків та колективу, адже безперебійне енергопостачання – це світло, тепло, гаряче харчування для дітей, та якісні реабілітаційні послуги.

Сумська обласна рада, депутатський корпус та колектив КУ СОР – Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю вдячні за мегапотрібну допомогу, яка забезпечить та підтримає надання комплексних реабілітаційних послуг дітям та особам з інвалідністю.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 18 січня 2024, 16:45

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top