telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До річниці створення Сумського освітнього хабу

На базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти створено Сумський освітній хаб, який став першим серед освітніх хабів регіону. Він розпочав свою діяльність у січні 2023 року зі здобувачами освіти та їх батьками з числа внутрішньо переміщених осіб Хотінської, Миропільської, Зноб-Новгородської та Верхньо Сироватської громад. Хаб є освітнім простором європейського зразка, метою якого є якісне навчання здобувачів освіти в умовах воєнного стану, формування безпечного освітнього середовища та створення засад для соціальної згуртованості учасників освітнього процесу Сумщини.

Протягом 2023 року хаб відвідували 52 учні 5 11 класів закладів загальної середньої освіти Сумської області. Заняття в хабі проводили 25 науково-педагогічних працівників та 5 методистів Інституту, 4 учителі закладів загальної середньої освіти міста Суми та 8 учителів із числа внутрішньо переміщених осіб, загалом за рік було проведено 313 консультацій.

Особливий акцент у діяльності хабу було зроблено на надання психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам та підготовку учнів 11 класів до Національного мультипредметного тесту, який випускники хабу склали досить успішно.
Заняття відбувалися згідно з розкладом на базі сучасних аудиторій, які мають необхідне матеріально-технічне забезпечення для проведення консультацій, тренінгів, майстер-класів тощо.

Завдяки активній співпраці з благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив» (голова Всеукраїнського БФ Антон Дзюба) створено сучасну STEM лабораторію, яка активно використовується в освітній діяльності хабу. Також БФ «Фонд освітніх ініціатив» долучився до забезпечення безперебійної роботи Сумського освітнього хабу шляхом передачі генератора та комплекту сучасного комп’ютерного обладнання для поліпшення інформаційно-цифрової грамотності здобувачів освіти, що значно вплинуло на продуктивність роботи у хабі.

Діяльність Сумського освітнього хабу продовжується й у 2024 році.
Тож Сумський освітній хаб запрошує усіх охочих до співпраці!

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top