telegram Facebook Twitter instagram Youtube

За матеріалами СБУ 6 років за ґратами проведе ворожа інформаторка, яка «зливала» дані про місця базування Сил оборони на Сумщині

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала чергова пособниця ворога, яка зливала окупантам дані про місця базування, передислокацію та озброєння Сил оборони у прикордонні Сумщини.

За матеріалами слідства, проросійськи налаштована мешканка Сумського району активно поширювала власні антиукраїнські дописи у заборонених «Однокласниках» і була залучена ворогом до співпраці дистанційно.

У разі успішного виконання завдань окупанти обіцяли своїй поплічниці «безперешкодне» оформлення російського громадянства з «перспективою» подальшого виїзду до рф.

Фігурантка збирала для ворога дані про місця розташування, передислокацію та озброєння Сил оборони у прикордонні Сумщини.

Отримані відомості ворожа інформаторка передавала рашистам з детальним описом через месенджер.

Служба безпеки затримала зловмисницю у серпні 2023 року під час виконання нею чергового завдання ворога та вилучила мобільний телефон із доказами злочинної діяльності на користь рф.

За матеріалами СБ України ворожу інформаторку визнано винною за ч. 2 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану) та ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури.

Про затримання ворожої інформаторки тут: surl.li/plefy

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top