telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Творча команда Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського репрезентувала свою програму на горі Монсеррат

17 грудня творча команда Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського  мала честь репрезентувати свою програму в Церкві Діви Марії у Монастирі на горі Монтсеррат (Каталонія).

Неймовірна енергетика наповнювала кожного, відзначають музиканти-гастролери. Фантастична, заворожуюча атмосфера, надихала на бездоганне виконання, і це вдалося на всі сто відсотків. Саме таку оцінку давали колективу присутні численні відвідувачі Духовної Святині, паломники, туристи.

До слова, найголовнішою реліквією Монастиря є Статуя Діви Марії з Дитятком Ісусом на руках, витесана з дерева, яке з часом потемніло, через що скульптурний образ назвали в народі La Moreneta (з ісп. «Смаглявка»), або Чорна Мадонна. Також, слід відзначити, що до Монастирського комплексу належить співоча школа Есколанія – найдавніша в Європі хорова капела, заснована ще в ХІІІ ст., до складу якої традиційно входять 50 хлопчиків віком 9 – 14 років. Серед вихованців Есколанії чимало видатних композиторів та музикантів.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top