telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов провів прийом громадян з особистих питань

Мешканці Сумщини, які прийшли згідно з графіком на прийом до заступника голови Сумської обласної ради Валерія Ісмаілова, зверталися за допомогою та роз’ясненнями з різних питань.

Один із заявників порушив проблеми медичного забезпечення військовослужбовців. А саме, лікування та реабілітацію у медичних закладах області.

Ще одним нагальним питанням, що наразі турбує військовослужбовців, є забезпечення їх житлом. Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми є державна програма єОоселя.

Валерій Ісмаілов розповів про запровадження в Україні спеціальної програми доступного кредитування житла, яка є доступною для окремих категорій громадян. До неї потрапляють і діючі військовослужбовці, і учасники бойових дій. Згідно з умовами, обрані групи можуть оформити кредит на придбання житла на пільгових умовах – під 3%, або 7% річних.

Крім того були й звернення щодо виплат та допомог військовослужбовцям, а переселенці просили допомоги в працевлаштуванні.

Усі порушені під час прийому питання були взяті на контроль. Заявникам надано роз’яснення та рекомендації щодо їх вирішення.

Нагадаємо, прийом громадян з особистих питань проводиться заступником голови Сумської обласної ради Валерієм Ісмаіловим кожного третього вівторка місяця.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2023, 12:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top