telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Рідним бійців, що проходять службу у 24-й ОМБР, депутати Сумської обласної ради передали подяки від командування частини

Керівництво 24-ї ОМБР імені короля Данила передало до Сумської обласної ради Подяки родинам бійців, які сумлінно несуть службу. Наразі військові з Сумщини знаходяться в районі виконання завдань за призначенням. Тож командири частини А-0998 звернулися за допомогою до обласних депутатів, аби ті виконали важливу місію.

У День Сухопутних військ України дев’ять подяк обласні обранці передали рідним бійців у Сумському, Охтирському, Шосткинському та Роменському районах.

У листі до обласної ради від командування йдеться: «З гордістю повідомляємо вам, що серед найкращих захисників України є й ваші земляки».

У кожній відзнаці командири бойових частин дякують батькам своїх підлеглих за те, що зуміли виховати таких синів, гідних прикладу для наслідування. Втім, у кожній Подяці окремо згадали й особисті якості та здобутки вояків.

За час служби наші земляки проявили себе як дисципліновані та працьовиті військовослужбовці, які свято і непорушно дотримуються Конституції України, зберігають вірність військовій Присязі та віддано служать українському народові, користуються заслуженими авторитетом серед побратимів! З честю та гідністю виконують свої обов’язки із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави. Своїм героїзмом, патріотизмом, вони гідно примножують ратний подвиг поколінь захисників рідної землі та підтримують престиж Збройних Сил України.

Під час передачі відзнак, депутати дякували родинам військових, бажали якнайшвидшої перемоги Україні й повернення захисників до своїх родин.

Нехай Бог береже наших славних воїнів!

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 13 грудня 2023, 14:38

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top