telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий провів прийом громадян з особистих питань

Майже всі проблеми, які порушували жителі Сумщини під час прийому з особистих питань першим заступником голови Сумської обласної ради Вадимом Лисим, стосувалися допомоги військовим та родинам загиблих героїв.

Прийом громадян відбувся згідно з графіком (кожного другого вівторка місяця), сьогодні, 12 грудня.

До Вадима Лисого звернулися родичі полеглого захисника Сум, який загинув у перші ж дні повномасштабного вторгнення – на початку березня 2022 року. Вони просили допомоги у розв’язанні питання пенсійного забезпечення малолітньої дитини загиблого.

Вадим Лисий володіє цим питанням, тож пообіцяв опрацювати звернення і зустрітися з головою Сумської міської військової адміністрації, аби допомогти родині.

Також порушували присутні питання облаштування бомбосховища в одному з обласних комунальних закладів реабілітації дітей.

Представники однієї з громадських організацій просили допомоги у проведенні заходів у напрямку патріотичного виховання дітей та молоді. Вадим Лисий наголосив на важливості порушеного питання, оскільки: «Ми маємо не лише пропагувати патріотичне виховання, а й виховувати у молодого покоління шану до полеглих Героїв».

Одна з представниць Благодійного фонду «Ми тут – північний форпост» розповіла про діяльність організації, у якій наразі допомагають військовим близько 400 учасниць. Вони плетуть маскувальні сітки, в’яжуть носки, шапки, шиють маскувальні халати, постільну білизну, кавери, рукавиці, «кікімори», виготовляють окопні свічки тощо. Жінка звернулася з проханням фінансової підтримки для закупівлі матеріалів та оплати комунальних послуг за орендовані приміщення, і ініціювала зустріч Вадима Лисого з керівницею організації.

З питання роботи агролісогосподарських підприємств області до першого заступника голови обласної ради прийшли представники однієї з ветеранських організацій.

Усі звернення громадян належним чином розглянуті, надано відповідні роз’яснення. Більшість порушених питань були оперативно вирішені на місці, решта – взяті під особистий контроль Вадимом Лисим.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 грудня 2023, 15:27

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top