telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відвідали Сумську обласну раду

Перед початком спілкування присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні росії проти України.

Далі перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий розповів студентам про основні напрямки діяльності обласної ради, взаємодію з Верховною Радою України, обласною військовою адміністрацією, територіальними громадами Сумщини. Молодь цікавили зміни до виборчого законодавства, повноваження місцевих рад, чи підвладні міські, районні, сільські та селищні ради обласній раді. Також студенти розпитували про регламент роботи Сумської обласної ради, внутрішній статут і як працюють ці документи. Обговорили роботу обласної ради під час воєнного стану, передачу військового ПДФО з місцевих бюджетів до державного.

Спілкування продовжувалося годину, протягом якої юнаки та дівчата спілкувалися з представниками обласної ради, побачили, як працює система місцевого самоврядування, спробували себе у ролі депутатів у сесійній залі.

Студенти чесно призналися, що дехто з них хочуть спробувати себе у політиці. Вони зазначили, що екскурсія їм сподобалася, бо була насиченою і змістовною, бо дуже цікаво було побачити місцеве самоврядування на практиці.

«Сподіваюся, що нові знання, які студенти сьогодні отримали, допоможуть ухвалювати їм важливі рішення у виборі свого власного шляху. Спонукатимуть їх брати активну участь у громадському та політичному житті Сумщини. Я певен, що область від цього лише набуде. Бо молодь нині є носієм перспективних ідей, новацій, які стануть важливими в роботі задля розвитку наших громад», - сказав Вадим Лисий.

На згадку про відвідини Сумської обласної ради студенти зробили спільні фото.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 грудня 2023, 12:24

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top