telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Укрпошта» ввела в обіг нову благодійну поштову марку «Подарунки Святого Миколая»

Її тираж становить 600 тисяч примірників. Поштовий набір складається з маркового аркуша, конверта та листівки.

Марка є благодійною – на підтримку ЗСУ спрямують 5 гривень з продажу кожного екземпляра. Вона вже доступна в онлайн магазині та відділеннях «Укрпошти» по всій країні.

«6 грудня відтепер – подвійне свято: День Святого Миколая та День Збройних сил України. Просте підтвердження, що добро – на нашій стороні. А також на нашій стороні найсильніші захисники й захисниці. Укрпошта, на честь збігу двох свят, підготувала відповідний благодійний поштовий випуск», - сказав під час спецпогашення марки в Сумах директор Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслав Маринич.

Під час цього дійства відбулося свято для малечі, на якому був присутній Святий Миколай. Він вручив дітям подарунки і побажав усім миру та Перемоги.

Свої побажання на листівках написали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, заступник голови обласної ВЦА Сергій Кропивченко та голова Сумської міської ВЦА Олексій Дрозденко.

Автор поштової марки, конверта «Перший день» та листівки - відомий український художник-ілюстратор Кость Лавро. На поштовому випуску в інтерпретації художника Святий Миколай везе в камуфляжному мішку таку необхідну для перемоги України зброю для ЗСУ, а «різочки» від святого та наших воїнів сповна отримає ворог.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 07 грудня 2023, 10:43

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top