telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Волонтери Сумщини отримали подяки обласної ради

Відзнаки вручив перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

Вітаючи волонтерів він наголосив, що люди, які жертвують власним часом, силами, а інколи і здоров’ям, безкорисливо роблять добро, заслуговують неабиякої уваги та подяки.

«Майже 10 років йде війна. І весь цей час ми всі боронимо наш спільний дім, Україну, від віроломного російського агресора. За цей непростий час українське волонтерство перетворилось на динамічну, високоорганізовану, відповідальну спільноту та потужну силу, яка завжди вчасно там, де потрібно і з тим, в чому є велика необхідність. Я часто чую від наших захисників подяки за допомогу. Вони говорять, що без волонтерів було б армії дуже складно, бо феномен волонтерства в Україні – надзвичайний! Я дякую вам, шановні, за збережені, завдяки вам, життя військових. Бажаю всім нам, щоб ми й надалі тримали курс на нашу Перемогу. Усім миру, добра, здоров’я й злагоди», - звернувся до присутніх волонтерів Вадим Лисий і вручив їм відзнаки Сумської обласної ради.

Подяки за щоденну нелегку працю в умовах воєнного стану, всебічну волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у забезпечення та комплектування підрозділів ЗСУ та з нагоди Міжнародного дня волонтера отримали Станіслав Марченко, Валерій Карлюков, Світлана Пархоменко, Максим Скиданенко та Анжела Коваленко.

Волонтери подякували за відзнаку їх праці і зазначили, що нині – це обов’язок кожного громадянина України.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top