telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах вітали волонтерів

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято засноване ще 1985 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

З 2014 року, а особливо з часу повномасштабного вторгнення росії до України, волонтером став чи не кожен українець. Це й освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, водії, відповідальний бізнес та багато інших. Тисячі людей нині забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.

Привітав волонтерів зі святом і голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

«Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все! Як шукати по всьому світу бронежилети, дрони та тепловізори для захисників, купувати для української армії автівки та амуніцію, плести маскувальні сітки, готувати тонни смачної їжі та відвозити її на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим, - сказав очільник обласного депутатського корпусу. - Ви без жодної нагороди допомагаєте військовим і цивільним, наближаючи нашу Перемогу. Україна пишається вами! Дякую всім, хто допомагає нашій армії. Дякую всім, хто допомагає нашим переселенцям. Дякую всім, хто допомагає постраждалим. Разом до Перемоги!»

Віктор Федорченко вручив волонтерам регіону відзнаки Сумської обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2023, 15:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top