telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань

Традиційно, першого вівторка місяця, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань. Як і зазвичай, поспілкувався з мешканцями «про наболіле».

До очільника обласного депутатського корпусу звернулися представники чорнобильських організацій Сумщини, до яких входять ліквідатори аварії на ЧАЕС і постраждалі від аварії на ЧАЕС.

Вони стурбовані питанням збереження обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення в чинному вигляді. Вони збентежені намірами щодо об’єднання лікарні з іншими медичними закладами.

Наразі диспансер надає 13 видів послуг і це єдиний заклад в області, що забезпечує високоспеціалізованою медичною допомогою осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. На обліку у закладі перебуває понад 9,5 тисяч «чорнобильців». Окрім цього тут лікуються й інші категорії населення.

Керівник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Анатолій Котляр зазначив, що цей заклад залишився поза мережею і через два роки припиниться його контрактування з НСЗУ. Тоді може постати проблема взагалі існування диспансеру, оскільки обласний бюджет не «потягне» його фінансово.

Голова обласної ради Віктор Федорченко та обласні депутати – голова профільної комісії з питань медицини Магомед Галаєв і голова профільної майнової комісії Віра Лаврик одностайно зійшлися на тому, що диспансер радіаційного захисту населення у даних умовах воєнного стану має залишитися у тому вигляді, як є. Ніхто не позбавить чорнобильців медичних послуг, які вони отримують.

Також до голови обласної ради звернулася громадянка з питання виплати заборгованості заробітної плати підприємством, яке знаходиться у стадії ліквідації.

Усі проблемні питання направлені відповідним фахівцям і взяті в роботу.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2023, 14:15

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top