telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Дошкілля Сумщини: виклики, досвід інновації»: на базі нового дитсадка в Сумах пройшов обласний форум

Нині на Сумщині функціонує 221 заклад дошкільної освіти і 165 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти. Різними формами дошкілля охоплено понад 26 тисяч дітей. Одним із пріоритетів у цьому напрямку роботи є збільшення кількості місць шляхом будівництва та добудови закладів дошкільної освіти, відкриття додаткових груп. Прикладом такої роботи є введення в експлуатацію побудованого у межах проєкту «Велике будівництво» ясел-садка №9 «Світлячок» у Сумах. Саме на базі цього закладу і відбувся обласний форум.

У ході заходу присутні спілкувалися з однодумцями, у форматі професійного діалогу презентували свої напрацювання, аналізували результати роботи, окреслювали першочергові завдання діяльності закладів дошкільної освіти області на найближчу перспективу.

Серед тем, які порушувалися – організація роботи закладів дошкільної освіти в умовах сьогодення, забезпечення безпеки вихованців та працівників, мобільність та ефективність освітнього процесу тощо.

Через воєнні дії в Україні загинуло 504 дитини, 11 з них – жителі Сумщини. Тож присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих: як мирне населення так і військових, які поклали свої життя на вівтар свободи.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради до присутніх звернувся заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха. «Висловлюю щиру подяку колективу закладу за вашу турботу, за ваш приклад, який ви подаєте дітям, що виховуються у закладах. Дякую за те, що залишилися в Україні і передаєте свої знання нашому підростаючому поколінню, тому що діти – це наше майбутнє. Скільки би ми не говорили малечі про певні життєві стандарти, але тільки своїм прикладом ми показуємо, як вони повинні діяти, вчиняти у певних ситуаціях. Наше майбутнє залежить від того, що ми вкладемо у наше підростаюче покоління. Через пару десятків років хтось із них стане вихователем, хтось будівельником, хтось лісником, хтось науковцем, хтось займатиме керівні посади, але всі вони будуть працювати задля розвитку нашої держави. На жаль, нині нелегкий час в Україні, і ніхто не може бути в безпеці від агресора і того, що він коїть. Ми як представники місцевого самоврядування, а також представники влади повинні працювати разом, щоб таких красивих, доглянутих, безпечних, достойних, сучасних закладів було більше у нашій державі. Тому ще раз дякую вам за вашу працю, за ваш досвід. Слава Україні! Героям Слава!», - сказав у своєму слові Костянтин Товстуха.

Він побажав усім миру, Перемоги, злагоди та добра і вручив відзнаки Сумської обласної ради кращим представникам педагогічних колективів закладів дошкільної освіти Сумщини.

У рамках заходу виступали голова Сумської ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх, представники ЮНІСЕФ, Асоціації працівників дошкільної освіти, начальник Департаменту освіти і науки СОДА Вікторія Гробова та інші. Усі говорили про професіоналізм працівників дошкілля, дякували їм за неймовірну силу та стійкість, за виховання дітей.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:23

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top