telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній раді відбулася зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна»

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня, депутат Оксана Кужель провели зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна» та їх партнерських організацій Місії Operation SafeDrop та UK Friends of Ukraine. «Благодійний фонд «Хоробра Україна» заснований задля цільової допомоги у питаннях створення гідних умов для розвитку дітей та юнацтва, охорони здоров’я, розвитку культури і мистецтва, підтримки спорту та популяризації здорового способу життя.

Благодійний фонд своїми домовленостями з донорами та організаціями допомагає постраждалим від війни в Україні з 2014 року.

Під час зустрічі в обласній раді обговорювалися питання налагодження та розширення партнерських взаємовідносин на рівні громад Великобританії та Сумщини, допомоги медичним закладам Сумщини, комунальним підприємствам обласної ради.

Віктор Федорченко подякував гостям за їх турботу про Україну. Він зазначив, що наразі є необхідність у медичних засобах, допомозі у відбудові закладів соціальної та освітньої сфери. І висловив сподівання на допомогу Благодійного фонду у цих питаннях.

Тобі Іллінгворт, голова Місії Operation SafeDrop сподівається на подальшу співпрацю з Сумською обласною радою в таких питаннях, як евакуація ВПО, забезпечення ліками та обладнанням лікарень і шкіл, а також щодо підтримки цілей обласного уряду у відбудові населених пунктів України. «SafeDrop продовжує надавати підтримку цивільним особам і громадам по всій Україні й надаватиме її далі стільки, скільки буде потрібно», - зазначив Тобі Ілінгворт.

Алекс Ренні, директор UK Friends of Ukraine, сказав: «Було приємно обговорити наші плани щодо налагодження стосунків між жителями Сум та Великобританії. Побратимські регіони в наших двох країнах важливіші, ніж будь-коли. Я певен, що після перемоги України поглиблення зв’язків між нашими країнами ставатимуть дедалі важливішим».

https://operationsafedrop.com/

https://friendsofukraine.uk/

https://www.facebook.com/braveukraine.charity/

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top