telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Керівники та депутати Сумської обласної ради з робочим візитом відвідали Полтаву

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня, депутати Людмила Чегринець та Оксана Кужель 24 листопада зустрілися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

Під час розмови йшлося про досвід управляння майном, роботу обласних комунальних підприємств, підготовку до нового бюджетного року, співпрацю з підприємствами, що здійснюють видобуток нафти й газу, та реалізацію конкурсу громадських ініціатив. Також представники Сумщини поцікавилися роботою системи голосування, яку використовує Полтавська обласна рада.

Депутати подякували за допомогу, яку надавали полтавчани Сумщині з перших днів повномасштабного вторгнення. А це і прихисток, і гуманітарні вантажі, і евакуаційні автобуси тощо.

У ході особистої розмови з Олександром Біленьким перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий порушив питання функціонування медичних закладів. Зокрема реабілітацію військових і налагодження співпраці між областями в цьому напрямку.

«Поряд з цим ми не можемо забувати про цивільне населення, яке також має отримувати якісні послуги, - зазначив Вадим Лисий. – Досвід Полтавщини, з яким ми ознайомилися, дає можливості впровадити окремі технології на Сумщині. Ми ж розповіли про свої напрацювання, як то реконструкція обласного онкологічного центру та обласного перинатального центру. Я певен, що такі зустрічі мають відбуватися постійно, бо це – обмін думками, впровадженням нових проєктів, які працюватимуть на благо жителів наших областей».

Олександр Біленький подякував колегам за візит й обмін досвідом та зазначив, що із Сумщиною Полтавщину єднає не лише сусідство, а й спільні виклики.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top