telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сьогодні вночі перестало битися серце депутата Сумської обласної ради Олександра Будника

Сумна звістка надійшла сьогодні про те, що на 48-му життя перестало битися серце депутата Сумської обласної ради Олександра Будника.

Керівництво, депутати та працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради, всі хто знав Олександра Анатолійовича і працював з ним, з глибоким сумом сприйняли звістку про його смерть.

Важко повірити, що перестало битися серце людини, яка до останньої своєї хвилини любила життя, приймала мудрі та виважені рішення, спрямовані на добробут людей.

Будник Олександр Анатолійович народився 14 грудня 1975 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1994 році як тренер-викладач по боротьбі дзюдо дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Суми. З 2000 року був директором приватного науково-виробничого підприємства «Семік». Згодом обіймав посаду фінансового директора ТОВ «Хімічні джерела струму «Сател», заступника директора державного комунального підприємства «Радуга», заступника директора ООО «Джерело Здоров`я». З 2008 року був помічником заступника голови правління по комерційних питаннях, заступником голови по комерційних питаннях, начальником управління по комерційних питаннях, заступником голови правління по економічних, комерційних і загальних питаннях в ТОВ «АТ» Свема». У 2008 році був призначений на посаду заступника начальника з ремонтів та утримання автомобільних доріг філії «Сумської дорожньо-експлуатаційної дільниці». З 17 травня 2010 року – перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області, пізніше переведений на посаду начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області.

У лісовому господарстві Олександр Будник розпочав свою діяльність у 2014 році у Сумському обласному комунальному агролісогосподарському підприємстві «Сумиоблагроліс» першим заступником генерального директора. 6 серпня 2020 року був призначений на посаду генерального директора Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс».

У такий складний для держави час під його керівництвом дочірні агролісогосподарські підприємства системи ОКАП «Сумиоблагроліс» безперебійно забезпечували і забезпечують військові формування Сумської області лісо та пиломатеріалами для забезпечення оборони Сумської області та міста Суми.

На підприємстві говорять, що за період перебування на посаді генерального директора, Олександр Анатолійович  зарекомендував себе як ініціативний, вимогливий до підлеглих, цілеспрямований у своїй роботі, наділений високими організаторськими здібностями керівник. Він мав значний обсяг професійних знань, творчо застосовував в роботі свої знання та навички, вмів оперативно розв'язувати поставлені завдання.

З першого дня повномасштабного вторгнення Олександр Будник був бійцем ДФТГ в Сумах, підтримував комунальні підприємства обласної ради соціальної спрямованості. За його підтримки під час окупації Сумщини туди завозили хліб, молочні продукти, дрова. 

Олександр Будник нагороджений відзнаками Сумської обласної ради, Сумської міської ради. Є грамоти за особистий вклад в розвиток дзюдо на Сумщині та багато інших нагород.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко сказав: «Смерть забрала від нас молоду людину, вмілого керівника, принципового депутата. Його великі справи й задуми залишаться у серцях тих, хто його знав. Від імені депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату обласної ради висловлюю щирі співчуття рідним і близьким покійного. Хай Господь дає їм мужності й терпіння!»

Прощання з Олександром Будником відбудеться завтра, 28 листопада у Свято-Троїцькому Соборі (м. Суми, вул. Троїцька, 34) об 11.00. Після чого його поховають на Баранівському кладовищі.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2023, 11:26

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top