telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутата Сумської обласної ради Сергія Федину нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»

«Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного отримав депутат Сумської обласної ради Сергій Федина.

Обласний обранець пішов служити до лав ЗСУ влітку 2022 року і зараз він старший солдат бойової групи, який боронить Україну.

Відзнаку військовому вручили за виконання бойових завдань та високі показники у бойовій підготовці.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав колегу по депутатському корпусу і наголосив, що він пишається всіма, хто нині бореться з ворогом: «Те, що Валерій Залужний відзначив нашого депутата такою нагородою, є свідченням сумлінного й успішного виконання ним бойових завдань. Ми віримо в нашу перемогу, чекаємо всіх обласних обранців, хто наразі боронить країну від ворога, живими й неушкодженими. Слава нашим захисникам! Слава Україні!»

Відзнака «Золотий хрест» займає особливе місце серед почесних нагрудних знаків головнокомандувача ЗСУ. Нею нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 25 листопада 2023, 10:38

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top