telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сім’ям загиблих військовослужбовців з Сумщини вручили державні нагороди

На Сумщині 12 родинам загиблих жителів області від імені Президента України урочисто вручили державні нагороди, якими полеглі захисники були нагороджені посмертно.

Усіх загиблих за незалежність та суверенітет України вшанували хвилиною мовчання.

«Ніякі слова не замінять ту втрату яку ви перенесли, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. -  Жодні нагороди не можуть вгамувати біль батьків, які втратили своїх синів. Це горе для кожної родини, для області, для України. Ваші сини, чоловіки, батьки поклали голови заради свободи нашої держави. Ми всі повинні пам’ятати про це. Ці найвищі державні нагороди мають нам нагадувати про подвиги українських героїв – наших земляків. Щоб їх відважність та хоробрість залишилися в пам’яті наших нащадків. А ми зробимо все, аби наблизити нашу Перемогу. Від імені депутатського корпусу обласної ради дякую вам за Героїв. Вдячний вам і вашим рідним за мужність, за те що вони стали на захист своєї країни. Слава загиблим Героям! Слава вам! Слава Україні!»

«Ви втратили найдорожчих і, безумовно, ніхто вже не зможе повернути синів, батьків чоловіків… Але я знаю одне – вони справжні Герої України, які зробили все, що тільки могли зробити, ставши на захист рідної землі, боролись до останнього подиху заради своїх родин, українського народу, віддали життя за нашу неньку Україну. Їх імена увійшли в історію героїчного спротиву. Ми чітко розуміємо, що Переможемо, що завжди були, є і будемо вільними. Такою є історична непримиримість, таким є наше прагнення зараз. І завдяки таким Героям, яких ми відзначаємо сьогодні, ми йдемо до спільної мети, зберігаючи пам'ять про них в наших серцях і для майбутніх поколінь, які житимуть під мирним небом України», - сказав голова Сумської ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента України нагороджені:

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) – Дмитро Головань, Станіслав Сухонос, Сергій Бандрабур, Ігор Ладур, Артем Хурсенко, Денис Савченко, Віталій Дмитрієв, Олександр Кулак, Олег Кабанов.

Медаль «Захиснику Вітчизни» (посмертно) отримали рідні Олега Борща та Сергія Якущенка.

Нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада Сухопутних військ» відзначено (посмертно) Василя Дарнопиха.

Також орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено рятувальника Сергія Антоненка. Він був наймолодшим серед білопільських рятувальників і героїчно боровся за життя людей під час обстрілу Білопілля влітку цього року.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top