telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко та Олексій Дрозденко обговорили питання ремонту доріг в обласних лікувальних закладах, що розташовані на території Сум

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко разом з депутатами та керівником Сумської міської військової адміністрації Олексієм Дрозденком відвідали Сумський обласний онкологічний центр і Сумську обласну дитячу клінічну лікарню.

Головне питання – ремонт доріг у цих закладах, в яких більшість хворих – жителі Сум.

Віктор Федорченко розповів Олексію Дрозденку, що 14 вересня 2021 року був підписаний тристоронній Меморандум про співробітництво між Сумською обласною радою, Сумською обласною державною адміністрацією та Сумською міською радою. Документ передбачає співробітництво органів влади та місцевого самоврядування щодо збалансування матеріальних і фінансових ресурсів для створення сучасного онкологічного центру. Тоді ж відбулися й домовленості щодо ремонту доріг у медзакладі. Утім ситуація так і не змінилася.

Присутні оглянули відремонтовані приміщення, нове обладнання. Дійшли домовленостей, оскільки більше 60% в онкоцентрі обслуговується сумчан, місто повинно також турбуватися про заклад. Тож на даному етапі вирішено, що міська рада у бюджеті на наступний рік запланує фінансування на ремонт дороги в онкоцентрі.

Також є проблеми з асфальтовим покриттям у СОДКЛ, про яке постійно бідкаються батьки маленьких пацієнтів. Директор дитячої лікарні Ігор Змисля говорить, що з 2017 року, відколи він керує закладом, жодних ремонтів не проводили. Земельна ділянка, на якій розташована лікарня належить Сумській громаді, але віддана у постійне користування обласній раді. Водночас заклад платить податки в міський бюджет, і на даному етапі у лікарні немає коштів на те, щоб самостійно відновити покриття.

Ігор Змисля показав присутнім будівлю, розповів про плани. Олексій Дрозденко пообіцяв детально вивчити ситуацію з приводу ремонту внутрішніх доріг на території лікарні та можливості надання допомоги.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 22 листопада 2023, 14:02

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top