telegram Facebook Twitter instagram Youtube

З нагоди Міжнародного дня студентів у Сумах провели «Stud Quest Party»

Вісім команд з вишів і коледжів взяли участь у «Stud Quest Party», який пройшов до Міжнародного дня студентів.

Керівники області та міста, народні депутати дякували студентству за те, що молоді люди активно допомагають протистояти ворогу як на фронті, так і в тилу, роблячи все можливе для того, щоб Перемога України настала якнайшвидше. Пам’ять загиблих студентів і всіх оборонців України вшанували хвилиною мовчання.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував присутнім, що вони не покинули Україну, а залишилися тут та навчаються і працюють задля розвитку держави. Він радив не розгалужуватися, а обрати один напрямок, який кожному дійсно під силу й принесе користь, та розвиватися саме у ньому.

Віктор Федорченко побажав молоді сил, наснаги, успіхів і відзначив кращих студентів грамотами Сумської обласної ради.

Присутні говорили, що попри все, коледжі та університети міста посідають провідні позиції серед навчальних закладів країни та, навіть, світу.  Постійно розвиваються, рухають науку вперед. 

У «Stud Quest Party» взяли участь вісім команд, сформованих зі студентів закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації – Машинобудівний фаховий коледж СумДУ, Сумський фаховий коледж СНАУ, Відокремлений структурний підрозділ «Сумський фаховий коледж НУХТ», Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського, Сумський коледж економіки і торгівлі, Сумський будівельний коледж, СумДПУ ім. А. С. Макаренка, СНАУ, СумДУ, Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ.

Кожна команда отримала шляховий лист з локаціями («Врятуй мене», «У здоровому тілі – здоровий дух», «Голос країни», «Будь завжди напоготові», «Волонтер», «Театральна», «Відеопривітання», «Арт-терапія»), на яких учасники надавали домедичну допомогу, знімали відео, долали смугу перешкод, плели маскувальну сітку, вдягали «поліцейського» для несення служби, вгадували пісні тощо. 

Поза конкурсом учасники квесту писали листівки з побажаннями захисникам і захисницям України, які волонтери «СББ-ТИЛ» разом із маскувальними сітками відправлять на передову.

Всі команди отримали сертифікати за участь, а переможець – команда СумДУ – сертифікат на чотиригодинну гру у пейнтбол.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 15 листопада 2023, 14:58

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top