telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Ярмарка зіркових професій – 2024 у коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

8 жовтня епіцентром культурно-мистецьких подій на Сумщині став єдиний мистецький навчальний заклад Сумської області - КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».

Напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва творча родина коледжу організувала та провела зустріч з обдарованою молоддю Сумщини у форматі ярмарки професій, старт яким дають саме у СФКМІК.

У коледжі зібралися учні загальноосвітніх навчальних закладів та мистецьких шкіл області. Загалом захід відвідало більше 100 майбутніх абітурієнтів. У ході зустрічі відбулися презентації спеціальностей, відкриті уроки та консультації від провідних викладачів-практиків. Гості мали можливість поринути у бурхливе студентське життя та відчути неповторну творчу атмосферу коледжу.

Після знайомства та активностей в навчальних лабораторіях на гостей чекала зустріч з директором коледжу – заслуженим працівником культури України Надією Гринь. Директор традиційно інформувала молодь та їх батьків щодо перспектив опанування культурно-мистецькими професіями, про попит на сучасному ринку праці та надала вичерпну інформацію про вступну кампанію 2024 року. 

Розширити уявлення про творчі майстерні коледжу допомогла концертна програм, в яку увійшли виступи одних з кращих творчих колективів закладу та його окремих виконавців.  

Активність, енергійність та ентузіазм з боку школярів приємно вражали, вони з задоволенням сприймали все, що для них підготували організатори, з цікавістю поринувши у безмежний культурно-мистецький всесвіт.   

Робота по активізації талановитої молоді щодо вибору майбутньої творчої професійної діяльності – це постійний, систематичний та налагоджений процес для творчої родини коледжу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2023, 17:21

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top