telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«ПОЗА ГРОЮ»: вихованці та педагоги Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю стали учасниками театрального перфомансу

6 листопада у арт-просторі ТРЦ «Київ» відбувся театральний перформанс «ПОЗА ГРОЮ», учасниками якого стали вихованці та педагоги Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Першими глядачами вистави стали народний депутат України - Тетяна Скрипка, заступник голови Сумської обласної ради - Микита Баня, керівництво департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОВА, діти, які отримують реабілітаційні послуги у Центрі та їхні законні представники.

Темою вистави, організатори спільно з маленькими акторами, обрали проблематику виховання дитини. За масками нав’язаних стереотипів дорослі часто не бачать істинних потреб дітей.

Глобальний сенс вистави у тому, що жодна дитина не повинна залишитись ПОЗА ГРОЮ – в родині, у громаді, в суспільстві.

«Не дивлячись на те, що в країні триває війна, ми не повинні забувати про наймолодших її жителів. Цей перфоманс був не тільки цікавим, а й важливим та пізнавальним. Бо часто ми, дорослі, не помічаємо дитячих проблем саме тоді, коли ми потрібні малечі. Варто більше уваги приділяти нашим дітям, турбуватися про них. Хочу подякувати Центру за їх чуйні серця, піклування про вихованців та організацію цікавого заходу», - сказав Микита Баня.

Для постановки перформансу був запрошений Віталій Любота - відомий в Україні режисер, педагог спеціальних дисциплін, художник, член Національної спілки театральних діячів України, викладач акторської майстерності та режисури в Академії мистецтв ім. П. Чубинського; режисер та художній керівник Народного театру - студії «Паростки».

Театральне дійство - підсумок майстер-класів з акторської майстерності для вихованців та педагогічних працівників, які організовуються в Центрі щороку.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top