telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком прийому, до голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка 7 листопада звернулися мешканці міста Суми.

Один із них – постраждалий внаслідок російської агресії. Будинок чоловіка був вщент зруйнований ворожою ракетою на початку вересня 2023 року. Унаслідок влучання ракети, загинула його дружина. Чоловік звернувся до голови обласної ради з проханням допомогти у відновленні зруйнованого будинку. Віктор Федорченко пообіцяв допомогу і взяв це питання під особистий контроль.

Голова квартального комітету приватного сектору одного з районів Сум звернулася зі скаргою на бездіяльність міської влади стосовно благоустрою двох вулиць. Після будівництва мосту, що з’єднує вулиці Роменську та Сумської артбригади, порушено та не приведено до належного стану водовідведення з прилеглих вулиць та провулків. Це призвело до руйнування дорожнього покриття. Віктор Федорченко дав доручення звернутися до Сумської міської військової адміністрації вивчити це питання та сприяти його вирішенню.

Журналістка одного з сумських місцевих інтернет-видань прийшла до Віктора Федорченка за роз’ясненнями щодо ремонту адмінбудівлі обласної ради та ремонту й закупівлі обладнання у Сумському обласному онкологічному центрі. На всі задані журналісткою питання голова обласної ради надав роз’яснення і проектну документацію, яку запитувала відвідувачка.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top