telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Боги війни»: У Сумах вітали ракетчиків та артилеристів

Сьогодні в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.

З цієї нагоди керівники Сумщини вітали військових 27-ї реактивної артилерійської бригади імені Петра Калнишевського та дякували їм за службу.

Командир бригади Юрій Юла зазначив, що на сьогоднішній день військовослужбовці виконують завдання в усіх точках України, де ведуться бойові дії. «Нелегко дається Україні незалежність. На жаль, в цій страшній війні ми втрачаємо найцінніше – людські життя. З 2014 року  українські артилеристи виконуютьзавдання з відбиття збройної агресії російської федерації. Сьогодні вони продовжують брати активну участь у звільненні країни від окупантів», - сказав військовий.

Він подякував бійцям за службу, а волонтерам та територіальним громадам за підтримку. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих побратимів.

Зі святом бійців 27-ї бригади привітав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

«Ви – мужні, сильні. Недаремно вас називають «богами війни». Ви стоїте на першій лінії фронту, ви є основною вогневою силою військових операцій. Завдяки вам на багатьох ділянках вдається переломити хід війни. Від імені всіх депутатів обласної ради я дякую вам за службу, за мужність, відвагу та рішучий опір окупантам. Бажаю, щоб ви якнайскоріше повернулися до своїх родин і щоб ми разом розбудовували мирну державу. Слава ракетчикам і артилеристам! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», - сказав Віктор Федорченко.

Голова Сумської ОДА – керівник військової адміністрації Володимир Артюх назвав Сумщину столицею ракетних військ і артилерії, де загартовувалася воля і бойова майстерність українських військових.

«Сьогодні вся країна веде тяжкі бої з агресором по захисту і звільненню наших територій. 60 % вогневого впливу на ворога, а це знищення живої сили, бронетехніки, пунктів управління, морських та авіаційних угруповань, покладається на вас і ваших колег. Я вдячний вам за вашу майстерність і мужність. Упевнений, що ту зброю, яка є в Україні і яку надають міжнародні партнери, ви опануєте і будете знищувати ворога ще активніше. Сумщина пишається вами і робить все для того, щоб забезпечити Збройні Сили України і 27 бригаду всім необхідним. Сумщина молиться і бажає, щоб ви залишилися живими і щоб ми всі разом прийшли до Перемоги».

Військові отримали відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top